Hakkımızda

Yalın Diş

Özel Göktürk Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 4 kurucu ortak diş hekimi ile Identıty Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 2020 Aralık ayında çalışmalara başlamıştır.

İstanbul’un güzide semtlerinde Göktürk’de yaklaşık 500m2 alan üzerine kurulan merkezimizde diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermekteyiz. İstanbul Havalimanına 12 dk uzaklıktaki konumumuz ile sağlık turizminde hizmet vermeyi hedeflemiş uluslararası JCI standartlarına uygun hastanemiz birçok teknolojik altyapıyı da bünyesinde bulundurmaktadır;

Bünyemizde bulunan Genel Anestezi ve Sedasyon birimi ve Anestezi ve Reanimasyon Uzmanımız eşliğinde tamamen steril ameliyathanemizde cerrahi ve cerrahi olmayan tedavileri uyku konforunda hastalara sunmaktayız.

3D Dental Volümetrik Tomografi ile implant gibi cerrahi planlamalarda kesin sonuca yönelik görüntülemeler elde etmekte ve bu görüntüleri Guidelı İmplant Cerrahisi tekniğiyle hastamıza en doğru implant tedavisini uygulamak için kullanmaktayız.

Dental lazerimiz ile kanamasız steril ve hızlı iyileşen müdehalelerde bulunarak hasta konforunu arttırmaktayız.

Ağız içi tarayıcımız 3Shape© ile bulantısız net ve kesin ağız içi kayıtlar alarak aynı gün dijital üretime başlamakta ve provasız bir şekilde dişlerini hastalarımıza takmatayız.

Bu konforlu diş tedavisi deneyimini yaşamak için kliniğimize beklemekteyiz.

Identıty Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, Özel Göktürk Yalın ADSM ruhsat sahibi, clinic identity© ve identity smile center© markalarının tescil sahibidir.

https://gokturkyalin.com/wp-content/uploads/2022/04/logo-1.png

Özel Göktürk Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 4 kurucu ortak diş hekimi ile Identıty Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 2020 Aralık ayında çalışmalara başlamıştır.

Sosyal Ağlar

Bu sosyal bağlantılarda Göktürk Yalın’ı ziyaret edin.

Tüm Hakları Saklıdır © 2022 Identity Sağlık Hizmetleri AŞ

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.