Vizyon ve Misyonumuz

Yalın Diş

Vizyonumuz

Etik değerler ve kalite standartları çerçevesinde; koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmetlerini önceleyen, tanı ve tedavi hizmetlerinin ileri teknoloji ile gerçekleştirildiği, tüm çalışanlarımız ve hastalarımızın üst düzeyde memnuniyetine odaklı, Ağız ve Diş Sağlığı konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen Uygulama Merkezi olmaktır.

Misyonumuz

Ağız Diş Sağlığı hizmetlerinde ülkemiz ve uluslararası alanda hizmet almak isteyen hastalarına kaliteli, doğru tedavi hizmetleri uygulayan ve bu emek için teknik cihazlarını, medikal malzemelerini, bilgi ve eğitim standartlarını yüksek tutan bir merkez olmaktır.

Amaç ve Hedeflerimiz

* Tedavi hizmetleri verimliliğinde lider bir merkez olmak

* Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde, eğitimli ve konusunda uzman personel ile zamanında, güvenilir ve izlenebilir teşhis, tedavi hizmetleri sunmak, hasta ve çalışan memnuniyeti sağlamaktır.

Değerlerimiz

* Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklıyız.

* Kalite standartlarına uygun hasta bakımı ve tedavi uygularız.

* Şeffaf ve güvenilir olmak toplumsal sorumluluğumuzdur.

* Bilimsel, teknolojik gelişmeler, eğitim, araştırma ve uygulama konularında yeni yöntem ve yaklaşımları takip edip uygularız.

* Sosyal sorumluluk bilinciyle, toplumun ağız ve diş sağlığı alanında yaşam kalitesini arttırmaya yönelik sorumluluklar üstleniriz.

* Hasta güvenliği önceliğimizdir.

* Etik değerleri esas almaktayız

https://gokturkyalin.com/wp-content/uploads/2022/04/logo-1.png

Özel Göktürk Yalın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 4 kurucu ortak diş hekimi ile Identıty Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 2020 Aralık ayında çalışmalara başlamıştır.

Sosyal Ağlar

Bu sosyal bağlantılarda Göktürk Yalın’ı ziyaret edin.

Tüm Hakları Saklıdır © 2022 Identity Sağlık Hizmetleri AŞ

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.